Ramona Petraviča izstājas no partijas Par cilvēcīgu Latviju

Publié le par Santa

Saeimas deputāte Ramona Petraviča šodien izstājusies no partijas Par cilvēcīgu Latviju (PCL), kuru agrāk dēvēja par KPV LV.

 Foto: LETA

Foto: LETA

Petraviča aģentūrai LETA norādīja, ka pieņēmusi lēmumu atstāt arī PCL valdes locekļa amatu. Viņa pauda pateicību šai partijai par politisko rūdījumu un pieredzi, ko tā sniegusi viņai kā savulaik jaunai politiķei.

Vienlaikus viņa atklāja, ka kopš vasaras, kad mainījās partijas cilvēku kodols, bijusī labklājības ministre vairs nesaskatīju savu vietu šajā partijā atšķirīgo politisko uzskatu, darba stila un ideālu dēļ.

Petraviča sacīja, ka patlaban no statūtos noteiktajiem septiņiem valdes locekļiem PCL palikuši vien trīs.

Vienlaikus parlamentāriete sola turpināt darboties Saeimā kā frakcijas Neatkarīgie deputāte kopā ar citiem pie partijas vairs nepiederošajiem deputātiem.

Petraviča norādīja, ka šobrīd jebkurš apgalvojums par pievienošanos citam politiskam spēkam būšot spekulācija, jo viņa šo jautājumu izsverot ļoti nopietni.

«Man ir svarīgi izvēlēties politisko partiju, kurā es varu turpināt iesākto darbu, aizstāvot sabiedrību un tās tiesības uz brīvu vakcināciju un iespējām strādāt un mācīties, saņemt atbilstošu atbalstu pandēmijas laikā, kas tika ieviests manā ministrēšanas laikā, uzlabot valsts atbalstu mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām, kā arī mazināt nabadzību valstī. Tāpat mana prioritāte būs sieviešu tiesību aizstāvība,» informēja Saeimas deputāte.

 

Kā ziņots, Petraviča 13.Saeimā tika ievēlēta no KPV LV saraksta.

Publié dans Articles de Presse

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
Commenter cet article